HLODNÍK BOHÉMSKÉ KOČKOFILKY
Momentálně čtu: Theova cesta (Catherine Clément), Sofiin svět (Jostein Gaarder), Tvé překrásné já (Chuck Palahniuk), Mise Afghánistán (Tomáš Šebek)
Chystám se číst: Bouřková sezóna (Andrzej Sapkowski), Klub rváčů (Chuck Palahniuk), Kavárnička v Kábulu, Pospěš si a medituj, Spolčení Hlupců, Malazská Kniha padlých

Květen 2016

Trochu kritickýho myšlení by neuškodilo.

21. května 2016 v 20:41 | piuPIU |  Škráby, škráby, škráby...
Země je placatá. Vakcíny způsobujou ADHD, autismus, atopickej ekzém a astma. Z letadel nás denně práškujou chemikáliema. Co Muslim, to terorista. Co Vietnamec, to pěstitel marjány. A za všechny ostatní průsery může buď Kalousek, Havel, nebo EU.

Jak se fotí fotograf?

13. května 2016 v 14:52 | piuPIU |  Mrtvý myši na rohožce
Řečeno bez obalu, je to řehole. Jste podrobený kritice daleko většího kalibru, než když fotíte obyčejnýho smrtelníka, co kumštu rozumí jak koza petrželi. A výsledný fotky vždycky budou mít nějakou mouchu, i kdyby vypadaly sebelíp. Není to hnidopišství, je to prostě už odcvičený oko, který je stejně kritický i k fotkám vlastní výroby.

A teď jsem dva dny elfka...

8. května 2016 v 16:02 | piuPIU |  Mrtvý myši na rohožce
Potřebovala jsem to už jako sůl. Aspoň víkendovou pauzu od běžnýho světa, kde se donekonečna odrážím jak tenisák ve směru škola - náš byt - práce - přítelův byt, a tak pořád dokolečka dokola. Když jsem se v pátek 29.4. nacpala do auta mezi všechny věci, mohla jsem se i přes značně stísněný podmínky konečně po dlouhý době nadechnout. A to byl teprve začátek.