HLODNÍK BOHÉMSKÉ KOČKOFILKY
Momentálně čtu: Theova cesta (Catherine Clément), Sofiin svět (Jostein Gaarder), Tvé překrásné já (Chuck Palahniuk), Mise Afghánistán (Tomáš Šebek)
Chystám se číst: Bouřková sezóna (Andrzej Sapkowski), Klub rváčů (Chuck Palahniuk), Kavárnička v Kábulu, Pospěš si a medituj, Spolčení Hlupců, Malazská Kniha padlých

Duben 2016

Nebuďte "cool kids"

16. dubna 2016 v 19:02 | piuPIU |  Škráby, škráby, škráby...
Součástí každý školy nebo třídy je skupinka takovejch kluků a holek. Chodí oblíkaný jako by je vystřihli z časopisu, jsou hezký, denně učesaný, navoněný, a holky bezchybně nalíčený. Každou chvíli mají novej mobil, nebo jiný gadgety, co jsou zrovna v módě. Jsou ochotný se bavit jen s podobně vystylovanýma lidma z jejich VIP skupinky, a s loserama neztrácejí čas. Přesto všichni tajně sní o tom, že se do tý jejich kliky jednoho dne dostanou.

Je na co se těšit...

6. dubna 2016 v 14:02 | piuPIU |  Mrtvý myši na rohožce
Po všem tom depkování v minulým článku to zase vezmu z tý veselejší stránky. Se začátkem dubna konečně přišly i vymodlený náznaky jara, takže moje nálada šla okamžitě nahoru o 200%. Tenhle měsíc bude celkově nabitej samýma zajímavýma věcma, takže už bylo na čase se trochu sebrat, abych to zvládla. A co že to všechno bude?