HLODNÍK BOHÉMSKÉ KOČKOFILKY
Momentálně čtu: Theova cesta (Catherine Clément), Sofiin svět (Jostein Gaarder), Tvé překrásné já (Chuck Palahniuk), Mise Afghánistán (Tomáš Šebek)
Chystám se číst: Bouřková sezóna (Andrzej Sapkowski), Klub rváčů (Chuck Palahniuk), Kavárnička v Kábulu, Pospěš si a medituj, Spolčení Hlupců, Malazská Kniha padlých

Leden 2016

Jak napsat bestseller.

24. ledna 2016 v 1:39 | piuPIU |  Škráby, škráby, škráby...
Jsem poměrně knihomol. Během roku se prožeru množstvím titulů, od fantasy, přes detektivky, romány, oddechovky, až po naprostý kraviny. Hodně z těch věcí posbíralo různý ocenění, případně to byly už zmiňovaný bestsellery, nehledě na to, do který zmiňovaný kategorie spadaly. A to mě donutilo se zamyslet nad tím, jaký všechny páky má autor k dispozici pro to, aby dokázal přitáhnout pozornost zrovna ke svojí knize.

Kde se stala chyba?

19. ledna 2016 v 14:24 | piuPIU |  Mrtvý myši na rohožce
To jsem si tak jednou na začátku září malovala, jak se budu letos snažit ve škole, jak nebudu zbytečně vynechávat šance na zajímavý focení, a jak budu doma i v kanclu pilná a pracovitá včelka. Samozřejmě jsem si naplánovala i to, jak budu spokojenej malej prevít, i když bez chlapa. A realita je jinde.