HLODNÍK BOHÉMSKÉ KOČKOFILKY
Momentálně čtu: Theova cesta (Catherine Clément), Sofiin svět (Jostein Gaarder), Tvé překrásné já (Chuck Palahniuk), Mise Afghánistán (Tomáš Šebek)
Chystám se číst: Bouřková sezóna (Andrzej Sapkowski), Klub rváčů (Chuck Palahniuk), Kavárnička v Kábulu, Pospěš si a medituj, Spolčení Hlupců, Malazská Kniha padlých

Červenec 2011

Nevěřila jsem, nevěřím, a pravděpodobně ani věřit nebudu.

15. července 2011 v 18:42 | Chat Noir |  Mňoukání na střeše
Jsem těžkej materialista. Nevěřím v žádnýho boha, nevěřím v nadpřirozeno, nevěřím ani v posmrtnej život. Byla jsem vychovaná v rodině neznabohů, dala bych se označit za tichýho ateistu. Popírám sice existenci Boha, ale nemám potřebu to komukoli cpát. Stejně tak je to s dalšíma bytostma jako jsou andělé, démoni, víly... a duchové.

Juch!

14. července 2011 v 18:40 | Chat Noir |  Mrtvý myši na rohožce
KONEČNĚ doma z práce. Dopoledne mi sice uteklo jako voda, ale odpoledne se táhlo snad půl století. Měla jsem už hotovou skoro všechnu práci, takže jsem od jedný do pěti jen seděla vzadu v kumbálu a střídavě si kreslila a dokončovala dopis pro přítele. Obálka už je na cestě do Jižních Čech, jsem zvědavá, kdy mu to přijde...

Tejden k nezaplacení... a to je jen v půlce.

13. července 2011 v 23:42 | Chat Noir |  Mňoukání na střeše
Právě jsem se přehoupla přes půlku jedinýho "pracovního" týdne, co mně čekal během prázdnin. Ještě dva dny a je za mnou, zbyde jen počkat, kolik mi letos seberou na daních. No jo, jakmile ta almužna (65,- na hodinu, říkejte mi zlatokopka) překročí dva tisíce, sežere mi z toho pár procent stát, jakoby to mohlo nějak pomoct od toho supermegavelkýho a světelnou rychlostí narůstajícího dluhu, kterým nás pořád strašej.